سامانه تبلیغاتی

//

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی نسبت به اس ام اس

آیا تا بحال به فکر آن افتاده اید که پیام های تبلیغاتی را برای کاربران تلگرام،وایبر،لاین و اینستاگرام را با یک پنل ارسال کنید؟ ارسال پیام تبلیغات تلگرام برتری هایی نسبت به ارسال اس ام اس دارد بعنوان مثال :
1 - کاربران بدون شک آنها را میخوانند
2 - ارسال پیامک ارزانتر بدونه محدودیت کاراکتر
3 - میتوان لینک سایت و یا صفحات اینترنتی در آن قرار داد
4 - امکان ارسال تصویر در آن وجود دارد
5 - ارسال هدفمند به کاربران یک شهر خاص
6 - تمامی پیامها به دست مخاطبان ارسال شده و به دست آنها می رسد

پنل تحت وب

دسترسی کامل به بانک شماره موبایل ها سامانه ارسال پیام تبلیغاتی انبوه نرم افزار تلگرام دقیقا مانند سامانه های پیامکی تحت وب عمل کرده و هیچ نیازی به اپراتور نخواهد داشت. تمامی پیغام ها به صورت اتوماتیک، بدون نیاز به فرد و از پنل تحت وب ارسال خواهد شد. کاربران و مشتریان گرامی با خزید هر یک از پنل های تبلیغاتی "پایا نت" دسترسی کامل به بانک شماره موبایل های مناطق مختلف کشور خواهند داشت. این طبقه بندی به تفکیک کد پستی، استان، شهر، منطقه و محلات و همچنین شماره موبایلهای اعتباری و دائمی میباشد.

ارسال بدون محدودیت

با توجه به WEB BASE بودن سامانه تبلیغاتی پایا نت، کاربران سامانه میتوانند از یک تا بی نهایت پیام ارسال نمایند. این پیام ها میتوانند به صورت ارسال انبوه و یا ارسال از روی دفتر چه تلفن کاربر باشد. با توجه به سرعت بسیار زیاد ارسال، محدودیتی برای کاربر به وجود ندارد.

درج شماره در دفتر چه تلفن

کاربران میتوانند به راحتی شماره های خود را در دفتر چه تلفن شخصی خود که در سامانه تبلیغاتی "پایا نت" در نظر گرفته شده است، درج نمایند. شماره ها را میتوان در دسته بندی های مختلف و بدون هیچ محدودیتی ایجاد کرد و به راحتی میتوان به آنها پیام ارسال کرد.

ارائه گزارش کامل ارسال

کاربران سامانه "پایا نت" میتوانند گزارش کامل ارسال خود را پس از ارسال دانلود و مشاهده و نمایند و از کم و کبف ارسال ها مطلع شوند. بدین صورت که پس از ارسال فایل اکسل شماره ها در دسترس کاربر قرار خواهد گرفت.

بدون نیاز به شماره و ...

سامانه های تحت وب پایا نت بدون نیاز به هر گونه فعالیت اضافی و وقت گیر دیگر به راحتی پیام های شما را ارسال مینماید. این بدان معناست که کاربران پایا نت هیچ گونه نگرانی مبنی بر بلاک شدن شماره و نرسیدن پیغام ها نداشته و ندارند!

استفاده از وب سرویس

استفاده از وب سرویس ارسال پیام تبلیغات برای کاربران نرم افزار تلگرام با خرید هر یک از پنل های کاربری و نمایندگی پایا نت میسر میباشد. برنامه نویسان میتوانند از وب سرویس مربوطه در نزم افزار های خود شخصی سازی کرده و استفاده نمایند.

ارسال سریع و بدون معطلی

پیام های ارسالی شما در پنل های پایا نت پس از تأیید محتوا ، (حداکثر زمان تأیید محتوای پیام ها 5 دقیقه میباشد ) بصورت بدون اتلاف وقت به سمت شماره های انتخابی شما بصورت اتوماتیک ارسال خواهند شد . این عملیات بدون دخالت انسان و بسیار سریع انجام خواهد گرفت.

بانک شماره موبایل رایگان کل کشور

جهت ارسال پیام های تلگرامی خود میتوانید از بانک شماره موبایل تهران و کل کشور به تفکیک : منطقه ای ( مناطق 22 گانه شهرداری تهران و شهرهای دیگر) ، محله ای تهران و سایر شهرها ، کد پستی تهران و سایر شهر ها، مشاغل و شماره های ایرانسل کل کشور بصورت رایگان استفاده بفرمایید.

امکان ارائه نمایندگی

پایا نت علاوه بر ارائه پنل های متنوع کاربری ، پنل نمایندگی تلگرام را با امکانات و اختیارات کامل در اختیار فعالان حوزه تبلیغات قرار داده است.

درباره ما

به شرکت برنا راهبرد با نام تجاری پایا نت که ترکیب کیفیت،اطمینان و انطباق است ، خوش آمدید 

اطلاعات تماس

    • 36601792 (41)
    • 33357702 (41)
    • info[at]srpn.ir
    • تبریز گلگشت پارک علم و فناوری استان ساختمان شهریار